Rozhovor I´m Woman pro Snílky nelze zkrotit

Jak už jsem psala několikrát, moc ráda dělám rozhovory (zatím jen psané, v pravou chvíli i videorozhovory) s inspirativními lidmi, kteří se nebojí uvést do světa své vize, sny a projekty.

 Jedním z takových projektů, které zaujmou, je i projekt: I'm Woman

Zvu vás k rozhovoru s Adel a Monikou:

Co je to projekt I'm Woman a čemu se věnuje?

Adela: I'm Woman je projekt, který má spojovat všechny ženy, bez ohledu na to jaké jsou, kolik je let nebo kde žijí. Pár témat všechny ženy spojuje, jsou pro ně společné a na ty se právě zaměřujeme. Proto projekt nese název I'm Woman, což v překladu znamená Jsem žena. A s tím souvisí i přijetí všeho co k tomu patří. Našimi tématy jsou menstruace, sexualita, intmita a porod. Častokrát jsou tato témata v naší společnosti stále tabu. My se na ně díváme celostně a přinášíme na ně ještě trochu jiný pohled a možnosti. Naším cílem je poskytnout ženě prostředky, aby se mohla lépe spojit sama se sebou a porozumět si. Najít v sobě odpovědi a pokud jsou nějaká témata, která řeší tak ji třeba inspirovat na cestě sebeléčení. Přinášíme na trh babské rady a taoistické metody, které jsou ověřeny po tisíciletí, avšak v naši společnosti se na na postupně zapomnělo. Patří mezi ně bylinná napářka, yoni vajíčka, yoni hůlky, máme i speciální oleje, svíčky i produkty na detoxikaci dělohy a mnohem víc :)

Monika: Jmenuji se Monika a jsem maminka dvou úžasných dcer, které mě učí, jak je potřeba se otevřít jaké-si novosti a učit se být ve svém středu.

I´m Woman je úžasný projekt, který vnímám jako součást svého života a svého poslání. Projekt je zaměřen na zdraví žen, jejich nejintimnějším partiím.

 

Jak vznikla prvotní myšlenka vytvořit právě projekt I'm Woman?

Monika: První semínka projektu se mi začaly ukazovat ve vizi, která se mi otevřela v Anglii na silovém místě v opatství Abbey.

Adela: Potom se to skládalo v průběhu roku. Monča dostala nápad, já jsem dostala nápad a tak jsme to začaly skládat k sobě. Chodily nám průběžně různé inspirace a informace až z toho vznikl projekt tak jak je dnes :)

 

Kdo stojí za tím vším? Nastíníte čtenářům malinko více váš osobní příběh?

Monika: Za celým projektem I´m Woman stojíme s Adel my dvě a v zádech nám stojí naši muži, kteří nás v celé realizaci plně podporují. Projekt jsme si režírovaly sami s Adel. Včetně loga, které jsme od začátku vnímaly velmi jasně. V celém našem projektu hraje velkou roli napojení na naší intuici a napojení se na tok celého konceptu. Vize byla celkem jasná a tak jsme sesbíraly odvahu a vydaly se do akce. Vybíraly jsme srdcem úplně vše, každičký produkt, jeho účel a jeho misi, kterou má obohatit ostatní ženy. Všechny fotky, texty, nápady vychází z nás a našeho napojení na I´m Woman. I´m Woman je esencí každé ženy bez rozdílu na věk, národnost a úroveň vědomi. Každá žena si zaslouží sebepéči a zvýšení sebelásky.

Adel: Je to tak jak říká Monča, já bych k tomu možná ještě dodala, že já jsem na tuto cestu došla právě přes své vlastní nehramonie v této oblasti. Bolestivá menstruace, sexualita, i malé vědomí své vlastní ženské esence. To všechno dovedlo do stavu, kdy jsem začala intenzivně hledat odpovědi na všechny mé otázky a informace jak si pomoci. Co se týče třeba ženské sexuality je naše prostředí vůči tomuto tématu ještě stále uzavřené, i když to řeší každá žena. Jenom se o tom nemluví a moc nepíše. Ale i tato skutečnost se pomalu mění, začíná přibývat projektů, knížek, seminářů a to je moc dobře.

Na co se mohou návštěvníci stránek těšit? Plánujete projekt ještě rozšířit?

Monika: Návštěvníci se mohou těšit z produktů, které nám dávají smysl v rámci aktivního ozdravení své ženské podstaty. Nabízíme produkty od Yoni vajíček po bylinné napářky. Nově se naše zákaznice mohou těšit na nové šperky I´m Woman a úžasné hrnce na napářky. Určitě budeme náš projekt aktivně rozšiřovat o nové produkty, které uvidíme jako smysluplné v tom všem.

 

Proč by se ženy měly zajímat o svou intimitu?

Monika: Intimita je základní stavební prvek ze kterého se rodíme. Intimita je zdrojem našeho bytí. Když každá žena, která okusí svou tvůrčí energii ví, že je zdrojem její radosti a spokojenosti. Žena, která je spokojená a naplněná ve své podstatě obohacuje svou rodinu, celá rodina obohacuje rodiny další a další rodiny obohacují celé město, tak se staví spokojená společnost.

Adel: Přesně tak, jak říká Monča, já už k tomu asi nemám co víc dodat.

 

Jak popíšete bezpodmínečnou lásku?

Adel: Podle mě je bezpodmínečná láska, která jak už odpovídá název, nemá podmínek, Je to o celkovém přijetí věci, situace, člověka tak jak jsou, bez potřeby cokoliv měnit, posuzovat hodnotit. Neprojektovat si na situaci či člověka vlastní představy. Je to o svobodě nechat věci/ lidi jít a nechat a nechat k sobě opět přijít. Je to stav bytí. Mistrovské umění je to zvládat v každém okamžiku :)

Monika: Bezpodmínečná láska je stav, který nemá hranice a to v ničem. Stanete se přijímající do úplné hloubky a láska, kterou vnímáte je bez limitů.

Dají se snílci zkrotit?

Adel: Určitě ne. A jak se píše v mé oblíbené knížce: Když si něco doopravdy přeješ, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit. A tak to prostě je :)

Monika: Snílci se určitě zkrotit nedají ba naopak je potřeba tvořit si nové sny a přání, která nám dávají smysl a na to limity neexistují.

 

Jak si představujete život na živo?

Adel: Pro mě to znamená žití z okamžiku do okamžiku. Není žádná budoucnost není žádná minulost, vše je pouze TEĎ. A teď je také jediná možnost, kdy můžeme tvořit. Vím, že už je to hodně opakované, ale žít přítomným okamžikem, tak to prostě je :)

Monika: Život na živo je pro mě žit vše co přichází. Být zároveň pozorovatelem i aktivním tvůrcem. To je pro mě vrchol životního umění <3

 

Sebeláska, často viditelné a probírané téma, co je to sebeláska ve vašem podání?

Adel: Sebeláska je vztah sám k sobě. Podle vztahu sám k sobě se odrážejí vztahy k ostatním lidem. Proto je tento vztah to úplně nejvíc nejdůležitější. Jak se říká, chceš-li něco změnit začni u sebe. Proto se tak v našem projektu zaměřujeme na sebelásku. Je důležité znát sám sebe, vědět kde jsou mé hranice, jaká je moje esence a co jí vyhovuje. Pak je mnohem jednodušší říct ne věcem nebo lidem, které nás vysilují nebo oslabují. A tohle platí úplně ve všech oblastech života.

Monika: Sebeláska je vymezení si hranic své stability. Je to péče, kterou naplňujeme své potřeby. Pro každého to znamená trochu něco jiného.

 

Jaké je vaše oblíbené motto nebo citát?

Adel: Já asi nemám žádné oblíbené motto ani citát. Možná se jenom řídím heslem, že vše je možné, limity neexistují. Je dobré mít tohle nastavené, jako mind set a nelimitovat se ničím v životě. Pak dostává život úplně jiný rozměr a vesmír vás kolikrát něčím příjemně překvapí :)

Monika: Láska nespočívá v tom, že se díváme jeden na druhého, ale v tom, že se spolu díváme stejným směrem. Antoine de Saint-Exupéry

 

Co vzkážete čtenářům nejen ženám, ale i mužům?

Adel: Ať si užívají každou chvíli v životě, to dobré a i to co naše mysl považuje za špatné. Oboje je důležité a je dobré si to užít. Přes těžší období v životě rosteme a to je úžasné. Takže užívejme si život, je to jízda :)

Monika: ať žijí svůj život v souladu se svou duší. Ať roztočí své kolo radosti a otevřou se hojnosti ☺

/konec rozhovoru.../

Děkuji s radostí za obohacující rozhovor, přeji mnoho úspěchů a také inspirace ve vašem osobním příběhu, i v dalších báječných projektech které pro nás vytvoříte. 

I'm Woman najdete tady: https://www.imwoman.cz/ 

FB stránka: https://www.facebook.com/Imwomancz-111879003724956/

foto: archiv I´am Woman 

pro Snílky nelze zkrotit připravila Klaudie

https://snilky-nelze-zkrotit.webnode.cz/

Více

Jak na vaginální kvasinkovou infekci

Jak na vaginální kvasinkovou infekci

Drahokamy - významná součást ženské harmonizace

Drahokamy - významná součást ženské harmonizace

Rozhovor o Projektu I´m Woman pro Ženy s.r.o.

Rozhovor o Projektu I´m Woman pro Ženy s.r.o.

Komentáře

Buď první kdo přidá komentář.