O Adel

Ahoj, moje jméno je Adéla a moje cesta k I'm Woman a k dnešnímu ženství vedla přes řadu životních událostí.     

Poprvé, kdy jsem si začala všímat, spíše jsem byla donucena si všimnout, své vnitřní ženy, svého ženství, bylo když přišla moje první menstruace. Nebylo to vůbec krásný ani příjemný. Byla to šílená bolest. Až taková, že jsem nemohla jít ani do školy. Ostatní kamarádky to tak neměly. Nerozuměla jsem tomu. Bolest  se začala stávat mým každoměsíčním několikadenním společníkem. Šla jsem za svým gynekologem, který mi předepsal v 15-ti  letech antikoncepci, tak jako kamarádkám. Protože pokud máte bolestivou menstruaci, antikoncepce je to jediné, co Vám Váš doktor může předepsat. Nebylo na tom nic divného, všechny moje kamarádky braly prášky. Bolesti přestaly, začala jsem mít pravidelnou menstruaci a život šel vesele dál.

V 19-ti letech jsem antikoncepci vysadila, ale menstruace nepřicházela. 

Celý rok jsem nemenstruovala a musela docházet na injekce, aby se můj hormonální systém opět nastartoval. Když se mi opět začala do života vracet moje vlastní opravdová menstruace, přišly s ní opět bolesti. Ale mnohem silnější. Nic na ně nezabíralo. Nakonec se stalo pravidlem, že jedinou úlevu od příšerných stavů bolesti dokázaly utlumit až tři Ibalginy během hodiny. To je najednou člověk opravdu rád, že něco jako ta růžová pilulka vůbec existuje. Ale není to řešení příčiny.

Bolestivá menstruace ale nebyl můj jediný společník. Již od 14-ti let jsem čas od času trpěla na vaginální infekce, které rozhodně nebyly nic příjemného. Ze začátku zabíraly mastičky z lékárny, později ani už to ne. Jednoho dne to vystupňovalo tak, že jsem věděla že takto to dál již nejde. 

Mé první sexuální zkušenosti nebyly nic příjemného. Bolestivé milování, spousta traumat uvnitř sebe i v těle.. Strach se otevřít a odevzdat. Pokud prožíváte něco podobného během dospívání, není to příjemné a ovlivní to určitě další vztahy-

Tyto všechny životní situace, které mě činily doopravdy nešťastnou, mě donutily začít hledat odpovědi na otázky PROČ? Proč Já? A také CO S TÍM? Jaké je skutečně trvalé řešení?

Rozhodla jsem se to změnit, protože věřím, že pro vše existuje řešení. Začala jsem pátrat, číst a zkoušet všechno možné ohledně těchto témat. Již několik let jsem na své cestě za uzdravením nejen svého těla, ale také psýché a spiritu. Jelikož jsem zjistila, že problém v těle není nikdy jenom o těle, ale je potřeba komplexní holistický přístup. Všechna má témata mají společné to, že se týkají ženství. Mé vnitřní ženy, se kterou jsem se začala postupně propojovat.  I'm Woman je to nejlepší co vám ze svých zkušeností mohu nabídnout. Všechny produkty jsem plně vyzkoušela na sobě a poznala účinky taoistických i tradičních babských metod, pro které již v moderním světě není většinou místo, ale na mě měly úžasný účinek. A proto je ráda posílám dál -  co nejvíce ženám, aby si i ony mohly zkusit jaké je to je -  sama se sebou se opět propojit.