O Monice

 

V první řadě jsem žena. Možná zvláštní poznámka na úvod, ale pro mě se stala velmi důležitou. Díky tomu, že jsem si vědoma svého ženství, mohu být i skvělou mámou, partnerkou, kamarádkou právě ve své ženské síle, citlivosti a přijetí. Jednoduše jsem se do své ženskosti zamilovala.

 Jmenuji se Monika, jsem maminka dvou dcer a velmi mě baví život a s ním i spojená sexualita. Zároveň mě baví jeho zkoumání, učení se a pozorování. V životě jsem zažila mnohé pády a vzestupy, díky kterým jsem Sama Sebou. Určitě mě během života více bavilo zažívat ty vzestupy, než jsem se naučila přijímat i pády. Pádů a Zkoušek bylo v mém životě několik.

 Ta nejvíce obohacující zkušenost, se pro mě stala vrozená srdeční vada mé dcery Lili, která je zároveň mou velkou učitelkou a inspirátorkou. Díky velmi těžkému životnímu období jsem došla k mnoha uvědoměním, jak se stát tvůrkyní svého života. Lili mi ukázala, jak je důležité být plně rozhodnuta pro to, co právě v životě vytvářím. Vzít zodpovědnost za celý svůj život a s láskou obejmout právě každou zkušenost, která mě obohatila a dovedla mě až k projektu I´m WOMAN.

 Ženský svět je pro mě velmi obohacující a nemyslím v takovém tom feministickém pojetí. Mám na mysli být Ženou, která si je vědoma Sebe Sama a zároveň si je vědoma své zranitelnosti a potřeby nechat o sebe pečovat. Uvolnit se a vědomě se propojit se svým tělem. Dovolit si prožít všechny emoce, které se ve mně objeví. Vnímám teď svou ženskost víc. Protože právě Žena byla historicky velmi zraňována, aby mohla znovu nalézt svou moudrost a opět se v důvěře otevřít světu.

 Co mě na ženském těle baví nejvíc, je jeho citlivost a vnímavost. Můžeme prožít vyloženě orgasmický život, který je založený na Radosti, Lásce, Hojnosti a Přijetí. Vždycky mě fascinovalo ženské tělo a jeho schopnosti. Myslím, že právě vědomá sexualita nás žen je klíčem k prožití absolutního spojení se sebou.

Čím více jsem se v životě zajímala právě o ženskou sexualitu a její hloubku, zjistila jsem, že naše společnost si nějak neumí užívat. Orgasmus ženy je tím nejléčivějším nástrojem od všech neharmonických procesů v těle, spiritu a psyché. Jsem si jistá, že kdyby naše společnost prožívala Orgasmus, který je přímým spojením se životem, bylo by tu na světě veseleji.

Ano, faktorů, které nás od zdravé sexuality odvádějí je mnoho, a proto přicházím s Projektem I´m Woman. Je určen pro všechny ženy, aby opět uvěřily a pozvedli svou Sílu, která má kořeny přímo v děloze a pánevním Dnu.

 V tuto chvíli obohacuji své vědomí předáním o přirozených porodech a tradičním babství od Marisi Alcalá. Jsem vděčná, že mohu být součástí úžasné skupiny žen, se kterou se pravidelně v rámci kruhu setkáváme. Dále studuji školu Loona Dance na akreditovanou lektorku tohoto léčivého tance, který má blahodárný vliv na ženskou pánev a dělohu. Miluji práci s krystaly, ať už tvořím náramky, nebo jen tak pobývám v jejich energii a učím se, jak geologii porozumět z jiného úhlu pohledu. Neodmyslitelně k mé vášni patří láska k bylinám, které jsou úžasnými harmonizátory naší fyzické roviny.