Vize I'm Woman

I´m Woman je naší Radostí a Láskou

Ať Jsem jakákoliv, ať nesu cokoliv - Jsem taková Jaká Jsem

 

Projekt I´m Woman v podstatě vznikl kvůli našim vlastním potřebám. Když jsme začaly pracovat se svou vlastní dizharmonií a chtěly jsme si stoupnout do své síly, začaly jsme postupně objevovat nástroje, které podporují harmonický život ženy.  A tak nás to přivedlo na naši cestu I'm Woman.

 

I'm Woman je unikátní vibrací každé ženy.  Každá jsme jedinečná, ale spojují nás velmi podobná témata. Mnoho žen trápí bolestivá menstruace, nezdravé vaginální prostředí, endometrióza, nepravidelná menstruace, problémy s otěhotněním a další ženské potíže, které jsou typické pro naši dobu a způsob života. Náš projekt přináší osvědčené babské a taoistické metody, které zahrnují použití bylin, krystalů a vysoko vibračních olejů.

 

 

Záměrem je podpořit na trhu chybějící kvalitní produkty, které přímo odráží vlastní sebe–hodnotu. Když se rozhodneme udělat krok směrem k sobě, musíme určitým způsobem opustit komfortní zónu, kterou jsme považovaly za bezpečnou.  Následovat cestu, která je nám vlastní a šitá přímo na míru.

 

Ať už se rozhodnete pro harmonizaci bylinami nebo harmonizaci krystaly, můžete si být jistá, že se jedná vždy o vaši jedinečnou interakci s daným činitelem. Aneb stejná bylina působí na každou ženu jiným způsobem. Je to skrytá vnitřní inteligence rostlinné a krystalické říše.  Toho si velmi vážíme na přírodní cestě k harmonizaci Sebe Sama.

 

Každého dodavatele máme pečlivě ověřeného, stejně jako jednotlivé ingredience, z kterých je produkt sestaven. Ke každému produktu přistupujeme osobitě a vkládáme do něho své srdce a nadšení. Zároveň přinášíme vysokou kvalitu. Chceme, aby zákaznice obdržely produkty, které je nejen potěší, ale ukážou jim svou opravdovou hodnotu v každodenním životě.

 

                                                                                             I´m Woman