Vize I'm Woman

I´m Woman je naší Radostí a Láskou
Ať Jsem jakákoliv, ať nesu cokoliv - Jsem taková Jaká Jsem
 
Projekt I´m Woman v podstatě vznikl kvůli ženským potřebám, které jsou aktuální. Začaly jsme postupně přivádět nástroje, které podporují harmonický život ženy. I´m Woman je nástrojem, jak sebe sama posunout na novu úroveň prožitků a pocitů v ženském těle. Projekt přináší nástroje, které pomáhají ženám rozpomenout si na vlastní sílu, obnovení ženského zdraví a znovu se dotýkat radosti z vlastního potěšení. 
 
I'm Woman je unikátní vibrací každé ženy.  Každá jsme jedinečná, ale spojují nás velmi podobná témata. Mnoho žen trápí bolestivá menstruace, nezdravé vaginální prostředí, endometrióza, nepravidelná menstruace, problémy s otěhotněním a další ženské potíže, které jsou typické pro naši dobu a způsob života. Náš projekt přináší osvědčené babské a taoistické metody, které zahrnují použití bylin, krystalů a vysoko vibračních olejů.
 
 
Záměrem je podpořit na trhu chybějící kvalitní produkty, které přímo odráží vlastní sebe–hodnotu. Když se rozhodneme udělat krok směrem k sobě, musíme určitým způsobem opustit komfortní zónu, kterou jsme považovaly za bezpečnou.  Následovat cestu, která je nám vlastní a šitá přímo na míru.
 
Ať už se rozhodnete pro harmonizaci bylinami nebo harmonizaci krystaly, můžete si být jistá, že se jedná vždy o vaši jedinečnou interakci s daným činitelem. Aneb stejná bylina působí na každou ženu jiným způsobem. Je to skrytá vnitřní inteligence rostlinné a krystalické říše.  Toho si velmi vážíme na přírodní cestě k harmonizaci Sebe Sama.
 
Každého dodavatele máme pečlivě ověřeného, stejně jako jednotlivé ingredience, z kterých je produkt sestaven. Ke každému produktu přistupujeme osobitě a vkládáme do něho své srdce a nadšení. Zároveň přinášíme vysokou kvalitu. Chceme, aby zákaznice obdržely produkty, které je nejen potěší, ale ukážou jim svou opravdovou hodnotu v každodenním životě.
 
                                                                                             I´m Woman