Přejít do hlavní nabídky

Novoluní v Panně

Novoluní v Panně

Novoluní v Panně nastane v pátek 15. 9. ve 3:39 ráno. Znamení Panny bude udávat podtón dění na přechodu léta a podzimu, který již biologicky klepe na dveře a naše těla ocení pozornost, kterou jim věnujeme.

Novoluní je začátkem nové kapitoly a časem zklidnění. Udělejme tentokrát něco pro své zdraví, které se nyní dostává do popředí. Před nadcházejícím podzimem tak můžeme posílit imunitu a doplnit energii.

Panna má ráda pořádek. Nemyslím tím pouze naklizenou domácnost, ale i pořádek ve svých myšlenkách. Panna je nesmírně přemýšlivá, ovšem i ekologie našich myšlenek je potřeba!

Úklid, čistotu a péči o své prostředí bychom neměli podceňovat, protože na nás působí, v jakém stavu se prostor, ve kterém trávíme čas, nachází. Možná někteří cítíte, že i rozmístění nábytku a věcí ve vašem okolí, mají svůj vliv. Když přijdu do prostoru, který na mě osobně dýchne neharmonickým dojmem, není mi to příjemné a mnohdy se i špatně soustředím. Ale nyní pojďme pracovat na sobě (Panna je nesmírně pracovitá :) ).

Platí, že jak uvnitř, tak venku, z čehož plyne, že když si uklidíme uvnitř, budeme vytvářet pořádek i navenek :).

Ovšem tentokrát není třeba dělat hloubkový úklid našich duševních sklepů a snažit se zarputile ukočírovat svou neklidnou mysl. Stačí, když setrváte v nějaké činnosti, která vám dělá dobře a myšlenky usednou samy. Někdo potřebuje své tělo zaměstnat v pohybu, někdo pracovat s hlínou na zahradě, někdo naopak uvolnit své tělo v nicnedělání a lehnout si na zem. Vše je cestou, jak pro sebe a své tělo něco udělat. Dostat do harmonie mysl a tělo. Cítit své tělo a jeho potřeby.

Panna ráda věci uspořádává. Pokud máte nyní potřebu přerovnávat a třídit, určitě toho využijte, protože vám to přinese opět zklidnění myšlenek a následně vám bude dobře i po těle. Lidé narození ve znamení Panny se budou cítit jako doma! Ovšem, nepřežeňte to, Panny často sklouzávají k workoholismu.

Léto je obdobím událostí, které nás přirozeně táhnou ven. Náš běžný režim se obvykle pozmění, rozhodí se doba, kdy jsme zvyklí chodit spát a kdy vstávat. Krásné dlouhé letní večery přímo vybízejí být venku! I nyní je stále ještě letní počasí, které připomíná podzim jen dřívějším stmíváním a chladnějšími rány. Ale naše těla jsou již biologicky naladěna na přicházející podzim a potřebují právě klid, aby uchovala energii načerpanou v létě a nešla do zbytečného výdeje, na který už nejsou nastavena.

Toto novoluní budou naše těla velmi citlivá, protože budou přirozeně naladěna na relaxaci, a to umocní nastavení na blížící se podzim. Pokud budete následovat potřeby svého těla, vaše mysl si velmi odpočine, a dokonce vás může i něco velmi zajímavého a objevného napadnout. Něco, co velmi ovlivní váš další život v dobrém slova smyslu. Konstelace planet budou velmi příznivé. Ve vztazích by měl panovat klid a harmonie a celkově se bude dařit věci řešit plynule a v klidu.

Určitě doporučuji masáže všeho druhu, detoxikační kúry a půsty které tělo pomohou pročistit, ulevit mu a připravit se na zimu.

Krásné slunečné dny,

Veronika

www.astroway.cz

Komentáře

Buď první kdo přidá komentář.