Přejít do hlavní nabídky

Drahokamy - významná součást ženské harmonizace

Drahokamy - významná součást ženské harmonizace
Drahokamy jsou velmi významné pro ženskou sexualitu a ženské tělo.
Drahokamy a jejich vzácnost, krystalická struktura, jejich barevnost, budily vždy pozornost člověka, a proto jim byly přisuzovány mimořádné vlastnosti. Na tyto vlastnosti se historicky pozapomnělo a lidská společnost je začala vnímat jako doplněk své krásy v podobě šperků.
Připisuji drahým kamenům velmi podobný význam jako bylinkám. Jsou výzvou, na kterou se začínáme rozpomínat.
Nastává čas zapojit drahé kameny do svých ženských životů trochu jinak, než jsme zvyklé. Pojďme se společně rozpomenout na jejich moudrost, kterou skrývají, na jejich významnou energii, kterou s námi mohou sdílet. Stačí se pouze otevřít léčení a harmonizaci drahokamy.
Drahé kameny v sobě nesou mnoho informací v podobě energie, kterou s námi sdílejí. Tuto energii nám mohou předat, a tak nám napomáhají k posunu fyzického těla v souladu s naší duší. Drahokam nikdy nenapraví nic v našem těle, když s tím duše nesouhlasí. Krystaly nemůžeme přirovnat k léčitelům na lidské úrovni.
V Drahokamech je ukryto mnohem více, jejich moudrost je bezbřehá a my je můžeme požádat o předání této moudrosti. V sexualitě hrají drahokamy a minerály velmi významnou roli. Již před 5000 tisíci lety ženy používaly vajíčka z opracovaných drahokamů. Znaly jejich účinky a využití.Praktikovaly spojení s krystaly v rámci vzestupu své sexuality, kterou rozvíjely do posvátné podoby. Věřily, že Yoni, která je opečovaná a naplněná, přinese do jejich budoucnosti spokojenost, hojnost, dlouhověkost a silné zdraví.
Díky této moudrosti se ženám dařilo být ve svém středu a v plné síle. Jejich rodiny byly šťastné, protože každá žena v takové rodině byla velmi ctěna a chráněna. Ženská spokojenost určovala společenský chod a přinášela moudrost, kterou se daná společnost řídila. Tyto ženy věděly, že o sebe potřebují pečovat.
Proč I´m Woman nabízí celou řadu krásně opracovaných a certifikovaných drahokamů pro práci s Yoni?
Věříme, že práce s Yoni krystaly a Yoni vajíčky není nic extravagantního, ba naopak, je to výzva pro všechny ženy, které jsou připravené prožívat hlubší spojení se sebou.
Když vědomě začnete používat drahé kameny k práci s pánevním dnem, nebo pro masáž Vašich intimních partií, začne se váš život pomalu, ale jistě proměňovat. Při práci s krystaly se Vám mohou otvírat nové dveře poznání a mohou se také uvolňovat staré vzorce, které jsou ve vaší posvátné studnici uložené. Rodové vzorce, všechny bolesti a traumata bývají ukryté právě v oblasti pánevního dna.
S otázkou se kterou se často potýkám je:  „Pro koho jsou tyto krásné kameny určené?“          „Jsou pro ženy, které mají zkušenosti s používáním krystalů, anebo jsou pro ženy, které jsou v této oblasti nevědomé?“
Naše drahé kameny jsou určené pro všechny ženy, které vnímají, že nastal čas pečovat o svou intimitu a oblast pánevního dna. Jsou určené ženám, které jsou připravené otevřít se orgasmickému životu a znovu objevit podstatu ženské sexuality.  
Obsidián (Galaxy) – přináší pro Vaši intimitu očistu, stažení negativních energií ve všech podobách, působí jako silný magnet a stahuje vše negativní do sebe.
Křišťál (Purity) – revitalizuje Vaši Yoni a nabíjí ji potřebnou energií. Působí jako silný zářič.
Růženín (Love) – do Vaší pánevní oblasti vnáší vlnu lásky a pozornosti. Působí jako balzám na vše, co nebylo potřebně milováno
Ametyst (Harmony) – vnáší do Vaší Yoni vyšší spirituální moudrost a aktivuje Vaši hlubší sexualitu a její prožitek. Působí jako harmonizátor a ladí potřebné energie v intimní oblasti.
Červený Jaspis (Vitality) – přináší do Vaší Yoni novou revitalizační hojnou energii. Posiluje intimní oblast na základní úrovni přijetí.
Serpentin (Energy) – obnovuje ve Vaší intimitě příliv energie a hojnost prožitku. Silně revitalizující minerál.
Svůj Yoni krystal vždy vybírejte podle své intuice, řiďte se srdcem a pohledem na daný drahokam. Informací o minerálech a jejich vlastnostech je všude velké množství. Věřím, že neexistuje stejná škála účinků na rozdílené lidi. Každý kámen působí a přináší právě to, co potřebujete. Nemůžete se při svém výběru splést.
S Láskou Monika 
 

Komentáře

ctewnzndqp

Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?