Přejít do hlavní nabídky

Rozhovor o Projektu I´m Woman pro Ženy s.r.o.

Rozhovor o Projektu I´m Woman pro Ženy s.r.o.

Zdravá intimita je pro každou ženu velmi důležitá, říká zakladatelka projektu I’m Woman Monika

Monika je maminkou dvou dcer, ale jak sama o sobě říká, v první řadě je hlavně žena. Ženský svět je pro ni velmi fascinující a obohacující. Často se zamýšlí nad tím, že být ženou, jež si je vědoma své zranitelnosti a potřeby nechat o sebe pečovat, není dnes zcela běžné. Čím více se v životě zajímala o ženskou sexualitu a její hloubku, zjistila, že naše společnost si nějak neumí užívat. Přesto je orgasmus ženy tím nejléčivějším nástrojem od všech neharmonických procesů v těle. Zajímá vás více? Přečtěte si inspirativní rozhovor.

Pamatujete si, kdy vás poprvé napadlo přijít s projektem I’m Woman? 

Pamatuji. Bylo to v době, kdy ke mně začalo téma ženské sexuality, cykličnosti a hlavně téma vědomé menstruace přirozeně přicházet. Tato doba nastala v těhotenství první dcery, kdy jsem ženské tělo začala vnímat úplně jiným způsobem. Po porodu jsem se hodně proměnila a cítím, že mám sama k sobě velkou úctu, ke své děloze, která dokáže plodit, vyživovat a porodit, no hotový životní zázrak. Sice jsem o projektu v podstatě neměla ani ponětí, ale tam to celé začalo. Věděla jsem, že se po mateřské do klasického zaměstnání rozhodně nevrátím. Dva roky nazpět mi přišla vize ženského projektu, který má dnešní podobu. V té době jsem se začala věnovat studiu tradičního babství, ženskému tanci a rozvíjet své skryté vědomosti. Na začátku projektu jsme byly dvě. S Adel jsme se před krátkým časem v lásce rozešly. Byla důležitou spolutvůrkyní projektu a za to jsem jí velmi vděčná. 

Co je projekt I’m Woman a čemu se věnujete?

Projekt I´m Woman je zaměřen na harmonizaci, ozdravení, spojení se s dělohou v trochu jiném rozměru, než jsme zvyklé. V projektu naleznete tradiční nástroje, které jsme kdysi dávno v historii velmi dobře znaly. Přinášíme produkty z opracovaných krystalů, bylinné  napářky, detoxikační vaginální kuličky a mnoho dalších nástrojů na podporu ženské intimity. Mezi naše produkty patří i nádherná židlička na napářku ze sibiřského modřínu, kterou pro I´m Woman vyrábí bratr mého manžela. Tato stolička je krásným doplňkem v prostoru, ženy jí mohou používat i na meditaci. 

Jak dlouho trvalo od prvotní myšlenky k realizaci? 

Po roce od první myšlenky přišlo nádherné logo, od kterého se rozvíjelo sestavení produktů pro ženy. 

Jaká byla nejlepší rada, jež jste v souvislosti s online podnikáním dostala?

Po pravdě jsem se online podnikáním před zrodem projektu moc nezabývala. Hodně jsem se řídila svou intuicí. V tuto chvíli se zabývám jak své produkty lépe dostat do povědomí české společnosti. 

Udělala byste dnes něco jinak?

Šla bych do podnikání sama. I když jsem velmi vděčná, že mi Adel s mnoha věcmi na začátku projektu pomohla, abych uvěřila, že to celé má smysl. 

 

Na co se mohou těšit návštěvníci stránek I'm Woman?

Návštěvníci u nás mohou zakoupit Yoni vajička, Yoni hůlky, bylinné napářky, detoxikační kuličky, rollery na obliček a spoustu dalších úžasných pomůcek pro práci se svou intimitou. Nově připravuji omalovánky s názvem „Omaluj Své Ženství“. Omalovánky budou doplněny texty a meditacemi pro danou oblast.  Ženy se skrze omalovánky lépe propojí se svou intimitou a vůbec si zvědomí krásu svého těla. Dále připravuji sekci Apatika pro dělohu, kde budou skvělé pomůcky pro sebe-léčení a první pomoc pro dělohu.

Na webu jsem se dočetla, že I’m Woman je unikátní vibrací každé ženy. Jaká je ta vaše? 

Mou unikátní vibrací je zvědomování si určité neomezenosti a tvůrčí schopnosti, kterou jako žena přináším. Tento dar ve mně otevřela má dcera, která se narodila se srdeční vadou. Ona mi ukázala, jakou neuvěřitelnou schopnost má lidské tělo. Díky práci s vizualizací, vírou v sebe sama a láskou dokážeme hotové zázraky. Jsem si jistá, že tuto schopnost má v sobě každý žena i každý muž. Jsme strůjci vlastní reality, kterou sestavujeme z vlastních zkušeností a prožitků. 

Jak je podle vás důležitá intimita v životě ženy?

Zdravá intimita je pro každou ženu velmi důležitá. Sexualita je náš první dotek s touto realitou. Díky ní se můžeme narodit na tento svět, můžeme počít dítě, prožívat velké naplnění, můžeme tvořit a realizovat spoustu úžasných věcí. Pokud naše intimita není v pořádku náš život nemůže být celistvě v pořádku. Ono je to velmi hluboké téma, kterému je skvělé se otevřít, pak sebe léčení může nastat. Mnoho žen trápí bolestivá menstruace, endometrióza nebo nezdravé vaginální prostředí.

Věříte v této souvislosti na sílu krystalů a bylin? 

Věřím, že každá „ne-moc“ má své řešení a pokud jsme otevřené si vzít svou „moc“ zpět, léčení a tvoření zdravého života může nastat. Síla bylin je naprosto unikátní a fascinující. Věřím, že bylinky a krystaly mají svou vlastní inteligenci a v podstatě přesně ví co potřebujeme na fyzické a psychické úrovni léčit. Některým klientkám nastavuji harmonizační program, který obsahuje mé doporučení. Naposledy jsem připravovala program pro ženu s endometiózou. Sama se rozhodla vysadit antikoncepci a začít s očistou svého organismu. Endometróza je z mého přirozeného pohledu onemocnění žen, které jsou přetížené, jejich děloha je přetížená, v podstatě není schopná vstřebávat negativní aspekty a tak se aktivují endometria, která jsou uložená v ženském těle, nejčastěji v malé pánvi. Určitě je to o celostním přístupu nemocné ženy. Je důležité si zvědomit proč daným problémem trpím. Co ve svém životě potřebuji změnit. Také ženám doporučuji začít aktivně pracovat se svou intimitou, starat se o svou dělohu tak, aby nepřetékala jako hrnec na plotně. Tato skutečnost mě dokáže velmi potrápit a jsou dny a noci, kdy vymýšlím co by vlastně kolektivně ženám pomohlo. Ano každá nemoc nás má něco naučit a někam nás posunout, ale čísla onemocnění žen trpící endometriozou jsou opravdu alarmující. 

Jaký produkt z vašeho portfolia je „must-have“ pro každou ženu?

Mezi nejvíce oblíbené produkty patří naše certifikovaná Yoni Eggs, neboli vaginální vajíčka. Yoni Egg je úžasnou pomůckou pro každou ženu. U nás si žena může vybrat z různých velikostí a odlišných druhů krystalu. Ženám vždy doporučuji vybírat intuitivně, podle toho jaké vajíčko se jim nejvíce líbí na první pohled, to přesně potřebuji pro citlivou práci s intimitou. Vaginální vajíčka u žen celkově zlepšují vnímání vlastní intimity. Vajíčka dopomáhají pevnějšímu pánevnímu dnu, snadnějšímu dosahování orgasmu, energetickému očištění, spojení se s dělohou. 

Kde hledáte inspiraci pro výběr zboží do vašeho e-shopu?

Opět musím přiznat, že celý projekt tvořím ze svého intuitivního napojení. Každý produkt ke mně nějakým způsobem přišel, buď skze informace z knih, studia tradičního babství, nebo se ve mně zrodil ten nápad sám. Třeba svíčky se záměrem, náramky propojené s jednotlivými cykly ženy, intimní oleje a mnohé další úžasné produkty. 

 

Jak nejraději relaxujete?

Nejraději relaxuji v přírodě, buď v lese, nebo na naší úžasné zahradě. Relaxaci také nacházím v intuitivním tanci, který přímo miluji. 

Jakou knihu máte aktuálně rozečtenou na svém nočním stolku?

Momentálně mám rozečtené Probuzení ženského lůna.

Jaký pro vás byl rok 2020?

Velmi jiný než ty předešlé roky. Naplnila jsem vizy mého poslání, zároveň jsme dostavěli náš vysněný domov, kam se budeme za týdny stěhovat. Opravdu velké životní změny mi tento zajímavý rok přinesl. 

Máte nějaké životní motto?

Vše, pro co se v životě rozhodneme, se může stát skutečností a záleží pouze na nás, pro co se skutečně rozhodneme. 

Komentáře

Buď první kdo přidá komentář.