Přejít do hlavní nabídky

Jak vybrat své „Yoni vajíčko“

Jak vybrat své „Yoni vajíčko“

Vajíčko je symbolem ženské plodnosti, intimní síly, zrození, počátku, ženství, hojnosti a tajemství. Mnoho žen si může vajíčko pořídit jako rituální předmět, který slouží na úplné propojení se svým ženstvím. Je manifestací přirozeného toku plodného života. Je obdařeno tajemstvím, které spočívá uvnitř. Síla daného kamene, který vám pomůže prohloubit vztah s danými přednostmi.

Jak vybrat to svoje? Chcete si udělat radost, ale nevíte, jaké vajíčko si vybrat? Tímto článkem se vám pokusíme otevřít tajemství yoni vajíček, které můžete zakoupit právě u nás.

 

Vajíčko s dírkou nebo bez dírky? To je častá otázka, krou nám ženy kladou.

Vajíčko bez dírky doporučujeme ženám, které nemají obavy z uvíznutí. Můžeme vás uklidnit, ale většina žen má opačný problém. Opravdové umění je vajíčko udržet ve své yoni. Vajíčko bez dírky doporučujeme většině žen. Zaručeně se nemusíte bát, pokud jste zažila přirozený vaginální porod. Vajíčko je celistvé bez otvoru.

Vajíčko s dírkou doporučujeme ženám, která mají velkou obavu. Tyto ženy mají zafixovaný strach z uvíznutí vajíčka a musejí teprve najít důvěru ke svému tělu. Je také určené ženám, které mají velmi stažené vaginální svalstvo a celou pánevní oblast. Šňůrku k yoni vajíčkům nezasíláme, ale doporučujeme ženám zakoupit jednorázovou zubní nit, kterou vždy vyměnit.

Co je certifikace vajíčka – U nás můžete zakoupit vajíčka, která neprochází číslovanou certifikací. To znamená, že jednotlivě neputují do další provozovny, kde se jích dotýká mnoho dalších rukou. My děláme certifikaci množstevní – to znamená, že jednou za čas necháme prověřit zdroj náhodně vybraných vajíček. Ráda bych vám ujasnila, co vlastně certifikace je. Certifikovaný kámen nese ověření o pravosti polodrahokamu. Certifikát doporučuji u kamenů, které by mohly být falšované či barvené. Certifikace je také na místě u drahokamů, jako je například diamant aj. Certifikace ověřuje pravost kamene, ale nepřináší mu další kvalitu.

Velikosti vajíček –  Nabízíme 3 velikosti yoni vajíček, a to S, M a L.  Ženám doporučujeme začít velikostí L. Jedná se o standardní vajíčko pro začátečnice. Učíte se s ním ovládat poševní svalstvo. Pokud se cítíte pokročilejší, nebo máte velmi úzký poševní vstup a stažené pánevní svalstvo, zvolte vajíčko velikosti M. Velkost S je opravdu pro ženy, které mají určitý grif a zvládají vajíčka velikosti L i M, to znamená, že jim vajíčko jen tak samovolně nevypadne. Velikost vajíčka S s dírkou lze nosit na krku jako symbol plodnosti a ženství.

 

Druhy kamenů a jak si mezi nimi vybrat – Je velká škála kamenů, které se na našem trhu nabízejí. Jaké jsou vhodné pro intimní práci? Nabízíme výběrová vajíčka z kamenů, která jsou zcela bezpečná pro vaginální kontakt. Mezi ně patří růženín s označením Love, obsidián s označením Galaxy, lapis lazuli s označením Indigo star, serpentin s označením Energy, křišťál s označením Purity, ametyst s značením Harmony, červený jaspis s označením Vitality. Tyto druhy jsou pro nás jednoznačně nejvhodnější a zcela bezpečné. Pro vaginální práci je zcela nevhodný fluorit, protože tento minerál obsahuje fluor a ten zanáší náš organizmus a toxikuje vaginální prostředí. Pro začátečnice doporučujeme vajíčka z růženínu, obsidiánu a serpentinu. Pro pokročilé ženy doporučujeme všechny ostatní, které nabízíme. Je to vždy o pocitu a nic nejde brát jednoznačně a netvárně. Nechte promluvit vaší dělohu a srdce, jaký kámen je právě pro vás top. Určitě se mezi našimi zákaznicemi najdou takové, které vlastní všechny zmíněné druhy vajíček.

 Hygiena – yoni vajíčka doporučujeme oplachovat vždy před použitím a použití. Vždy používejte vodu teplou, nikdy ne horkou. Není potřeba vajíčka dezinfikovat, nebo drasticky mýt mycími prostředky. K důkladnějšímu umytí vajíčka můžete použít eko mýdlo, které neobsahuje ocet. Mýdlo však není nutné. Voda přirozeně dezinfikuje a je dostatečná. Pro zavádění a manipulaci s vajíčkem je důležitá i čistota vašich rukou.

Pokud byste chtěli tento článek jakkoliv doplnit o nějakou důležitou informaci, určitě nám napište a my s láskou informace prohloubíme.

s láskou Monika 

Komentáře

I´m Woman

Simi moc děkujeme za Váš komentář. Všechny kameny mají rády sluníčko i měsíční svit, ale jsou takové, které slunce snesou jen krátkou dobu. To znamená, že ho necháte na slunci maximálně 30 minu. Citlivější na slunce je ametyst, zato křišťál slunce přímo miluje. Měsíční svit je vhodný pro všechny krystaly. Co se týká mé lásky ke kamenům, tak je velmi hluboká. Mám doma mnoho drahých kamenů, se kterými pracuji. Nejsou to pouze yoni vajíčka. Mezi mé favority patří právě larimar a červený jaspis. Má práce pro I´m Woman je zároveň mé poslání. Doporučuji shlédnout video s Verunity, kde k danému tématu minerálů mluvím. https://www.youtube.com/watch?v=3AzHn_Vdzng

S Láskou Monika

Simona

Moni, moc děkuji za článek. Dočetla jsem se, že vajíčku dělá dobře omýt ho třeba v potůčku nebo moři a dobíjet na sluníčku nebo v měsíčním svitu. Mohla byste poradit, který kámen patří na sluníčko a který k Měsíci? Mám od vás červený jaspis – Vitality. Když ke mně přišel, podvědomě jsem ho chtěla mít u sebe jako důvěrníka, přítele. V kapse i v noci pod polštářem nebo na pupíku. Těším se na další kameny, ten křišťálový s andělskými vlasy z vašeho videa je nádherný… Ale i další 😄 děkuji moc, bylo fajn vidět, jak vajíčka máte ráda a nejste jen obchod pro zisk… Díky ❤️